Tworzymy zespół dyplomowanych psychologów, którzy pracują praktycznie jako specjaliści w danych dziedzinach psychologii, psychoterapii i edukacji.  Oprócz tego sami jesteśmy rodzicami i na co dzień rozwiązujemy problemy wychowawcze naszych własnych dzieci i stymulujemy  je do rozwoju!

Naszym celem jest propagowanie kontaktów z psychologiem, pokazywanie iż wizyta psychologiczna nie musi być zawsze związana z rozwiązaniem trudnych problemów, ale przede wszystkim z własnym rozwojem - z zrozumieniem swoich zachowań i rozwijania nowych kompetencji.

W naszym życiu codziennym spotykamy się z wieloma sytuajami, które są dla nas niejasne, nie rozumiemy czyjegoś postępowania, często zadziwia nas również własne zachowanie. Praca psychologa polega na pomocy w zrozumieniu, dlaczego zachowujemy się tak a nie inaczej, dlaczego nie jesteśmy w stanie zmienić swojego zachowania i w dalszej kolejności na systematycznej zmianie niepożądanego sposobu zachowania. W naszej pracy wskazujemy również na konsekwencje danych zachowań dla rozwoju np. naszego dziecka.