Praca kliniczna z osobami dorosłymi:

- Klinika Uniwersytecka Charite Psychiatrii i Psychoterapii w Berlinie (Charite Campus Mitte, Klinik für Psychiatrie und Psychotherapie, Berlin)

- Klinika Uniwersytecka, Oddział Psychosomatyki i Psychoterapii w Berlinie (Charite Campus Benjamin Franklin, Klinik und Hochschulambulanz für Allgemeinmedizin, Naturheilkunde, Psychosomatik und Psychotherapie, Berlin)

 

Praca psychologiczna z dziećmi i młodzieżą:
- Praktyka Psychiatrii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Berlinie (Praxis für Kinder - und Jugendpsychiatrie und Psychotherapie Dr. med. Bodo Pisarksy, Dipl. Psych. Julia Bellabarba w Berlinie)
 - Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła w Polkowicach

Praca treningowo - szkoleniowa:

- szkolenia dla szkół i przedszkoli między innymi: 

Żłobek Miejski nr 1 w Polkowicach, Przedszkola Miejskie nr 2, nr 3, nr 4, nr 6  w Polkowicach, Przedszkola Miejskie nr 1 i nr 2 w Przemkowie, Przedszkole Miejskie w Chocianowie, Przedszkole w Raszówce

Szkoły Podstawowe nr 1, nr 2 i nr 3 w Polkowicach, Szkoła Podstawowa w Jędrzychowie, Szkoła Podstawowa w Chocianowie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Przemkowie, Gimnazjum nr 1 i nr 2 w Polkowicach, Gimnazjum w Chocianowie

Gimnazjum Gminy Wiejskiej Lubin w Lubinie, Zespół Szkół w Przemkowie, Liceum Ogólnokształcące i Technikum  przy Zespole Szkół w Lwówku Śląskim

Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego i Doradztwa Metodycznego w  Polkowicach


- szkolenia dla administracji i organizacji pozarządowych (między innymi: Urząd Gminy Polkowice, Starostwo Powiatowe Polkowice, Urząd Miasta Jaworzno, Urząd Marszałkowski we Wrocławiu, Gmina Lubin, Urząd Miasta Inowrocławia, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Wrocławiu, Urząd Gminy w Brennej, Starostwo Powiatowe w Żyrardowie, Sektor 3 we Wrocławiu, Polskie Towarzystwo Trenerów Biznesu, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Inowrocławiu, Zakład Ubezpieczeń Społecznych oddział w Legnicy)

- szkolenia i coaching dla biznesu (między innymi: Europejski Fundusz Leasingowy S.A., Getin Bank S.A, Sitech Sp.z.o.o., Poczta Polska S.A., Kirchhoff Polska Sp.z.o.o., Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o., TUI Poland Sp. o.o. 
)

Nasze nagrody i wyróżnienia:

  • Marzyła nam się Akademia Mądrego Wychowania – cykl szkoleń, wykładów, konsultacji, obserwacji dla rodziców i nauczycieli dzieci przedszkolnych. Stworzyliśmy innowacyjny program, wprowadziliśmy go do przedszkoli Powiatu Polkowickiego i Gminy Lubin. Projekt spotkał się z takim zainteresowaniem rodziców i placówek, że po 2 dniach rekrutacji musieliśmy zamknąć nabór. Ilość chętnych była dwa razy większa niż liczba miejsc. O projekcie napisała najpierw Panorama Legnicka, a potem Gazeta Wrocławska. 

Za projekt Akademia Mądrego Wychowania otrzymaliśmy w 2014 roku wyróżnienie z rąk Marszałka Województwa Dolnośląskiego za jeden z 10 najlepszych projektów szkoleniowych EFS na Dolnym Śląsku. 

Zachęcamy do obejrzenia reportażu na temat projektu: Kliknij i obejrzyj film

  • W 2015 roku otrzymaliśmy nagrodę Laur Eksperta za innowacyjne projekty szkoleniowe