Witamy serdecznie na stronie internetowej GABINETU PSYCHOLOGICZNEGO - NOWE MOŻLIWOŚCI 

TRENINGI I DORADZTWO PSYCHOLOGICZNE W POLKOWICACH

Oferujemy profesjonalne usługi psychologiczne dla wszystkich tych, którzy chcą:
- rozwijać i doskonalić swoje umiejętności;
- lepiej zrozumieć siebie i swoje zachowanie; zmienić swoje zachowanie;
- uzyskać porady w zakresie istniejących problemów, rozwiązać te problemy, uzyskać profesjonalne wsparcie psychologiczne.

Mottem naszej pracy jest sentencja:
"Każdy z nas może zmienić przyjamniej część istniejącego świata, mianowicie samego siebie." Paul Antoni de Lagarde

Rozwijamy, Wspieramy, Pokazujemy Nowe Możliwości!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą osoby indywidualne, rodziców, dzieci i młodzież. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę usług psychologicznych - od diagnozy poprzez konsultacje do treningów psychologicznych. Jako jedna z pierwszych firm oferujemy wystandaryzowane, potwierdzone badaniami naukowymi treningi dla dzieci z ADHD, treningi dla dzieci agresywynych jak również treningi umiejętności wychowawczych dla rodziców.

Zapraszamy również szkoły i przedszkola do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej. Przygotowaliśmy szkolenia zarówno dla nauczycieli mające na celu zwiększenie ich kompetencji zawowodych jak też uczniów, by zwiększyć ich efektywność uczenia się i zapamiętywania.

Nasza oferta obejmuje:

 

Z czego mogę skorzystać?

Wtedy gdy:


- chcesz dowiedzieć się więcej o swoim temperamencie, charakterze, cechach osobowości - skorzystaj z diagnostyki psychologicznej. Diagnostyka będzie ci również pomocna w ocenie twoich predyspozycji zawodowych (poziom inteligencji, role grupowe, sposób zarządzania). Gdy jesteś rodzicem i niepokoi cię zachowanie twojego dziecka zapraszamy do przeprowadzenia diagnostyki dziecięcej, mającej na celu ocenę inteligencji twojego dziecka, rozwoju emocjonalnego czy też zaburzeń dziecięcych takich jak agresja, fobie szkolne, zaburzenia koncentracji.

- gdy masz konkretny problem dotyczący Ciebie (np. konflikty, problemy małżeńskie) lub twojego dziecka (np. moczenie nocne, napady agresji) lub masz konkretne pytania natury psychologicznej, które cię nurtują zapraszamy na konsultacje psychologiczne. Podczas nich wypracujmy wspólnie rozwiązania twoich problemów i odpowiemy na twoje pytania.

- gdy chciałbyś lepiej radzić sobie ze stresem, panować nad swoimi emocjami, być bardziej asertywnym czy też umiejętnie i bez kosztów rozwiązywać konflikty zapraszamy na grupowe i indywidualne treningi. Treningi tym różnią się od szkoleń, iż nie jest w nich przekazywana wyłącznie wiedza, ale ćwiczone są konkretne umiejętności. W przypadku gdy szukasz pracy zachęcamy do skorzystania z indywidualnego treningu ubiegania się o pracę. Podczas niego zostaną profesjonalnie przygotowane twoje dokumenty aplikacyjne a ty przećwiczysz przyszłe rozmowy kwalifikacyjne.

-gdy twoje dziecko cierpi na ADHD, ma trudności w nawiązywaniu kontaktów z rówieśnikami czy też przejawia zachowania agresywne oferujemy grupowe wystandaryzowane treningi dla dzieci z określonym rodzajem trudności. W przypadku gdy chciałabyś by twoje dziecko efektywniej się uczyło i szybciej zapamiętywało zapisz je na trening efektywnego uczenia.

- gdy jesteś rodzicem i czasem przerastają cię pewne codzienne sytuacje, których autorem jest twoje dziecko (np. długie ubieranie, wymuszanie przez dziecko, napady złoś ci w sklepie, spanie z rodzicami, itd.)  zachęcamy do wzięcia udziału w treningu umiejętności wychowawczych. Trening ten jest skierowany do rodziców posiadających dzieci w wieku 3-6 lat, którzy świadomie chcą wspierać rozwój swojego dziecka i radzić sobie z trudnymi sytuacjami wychowawczymi i małymi swoich dzieci. Zachęcamy także do zapoznania się z broszurą, w której rodzice, nauczyciele i opiekunowie radzą co konkretnie robić w trudnych sytuacjach wychowawczych.

- chciałabyś doskonalić swoje umiejętności interpersonalne lub menadżerskie zapraszamy na coaching. Coaching jest taką formą rozwoju skierowaną do osób, które wiedzą jak coś robić (np. być asertywnym), ale mają trudności w zastosowaniu tej wiedzu w praktyce. Coach pomaga podczas sesji indywidulanych rozwinąć te umiejętności i efektywnie wykorzystywać je w praktyce.

- gdy znalazłeś się w trudnej sytuacji życiowej (śmierć bliskiej osoby, rozwód) lub zawodowej (utrata pracy, wypalenie zawodowe) nieocenione dla ciebie w takich momentach będzie profesjonalne wsparcie psychologiczne. Psycholog pomoże ci przewartościować pewne trudne zdarzenia i spojrzeć w przyszłość.

Nasza oferta skierowana jest do:

(Gabinet jest prowadzony przez firmę Competence - Training & Coaching)